Photo Leden 2016

13. února 2016 v 16:16 | Caryfuk |  Daily life

Ano ano...nestíhám vůbec nic... Včera jsem přiletěl domů uplně hotovej po 4x14 hodin v práci...a ještě rozsekanej z kalby ve čtvrtek...a nemam čas ani si vyřídit vlastni záležitosti. Že by to někdo viděl nebo ocenil třeba v práci?? Hahaha ani <> .

No nic. Lednovy report stejně za nic nestojí...za to únorový bude fest nabitý :) Po silvestru jsem marodil 14 dni a skoro jsem umřel na hroznou rýmu a chřipku... pak týden Viden a týden Norsko a bylo po lednu.


Ke konci marodění se Míra rozhodl, že si stůl zaslouží konečně vyměnit...takže si vše navrhnul, naměřil, dal nařezat a složil, aby to ladilo s linkou a podlahou :)


Dvířka jsem nechaval dodělavat u otce, kvůli pantům...jinak nás v únoru čeká výměna Audio systemu a projekce...ale nebudem předbíhat :)

V půlce ledna v pátek v Pijezpi s miláčkem :-*

Chlapeček s holčičkou samozřejmě s námi :)

Po x letech čekání na tel, který vydrží aspon 4-5 dní, dual sim, fingerprint a relativ.dobrým fotakem...se Míra konečně dočkal..

Původně jsem chtěl max 5" , ale za tu 6000mah baterku jsem to oželel a nakonec si na 5,5" zvyknul rychle. Vic fakt ne !!!

Šprcku jsem na něj nakonec dal...aby se nepoškrabal fotak, ale jinak zpracování parádní..za těch hrozných 4 500 Kč :)


Konečně nám dorazil polarizák, na který jsem přisěpl v prosinci na Kickstarteru... Breakthrough X4 CPL. Už se těšim až ho vyzkoušim, až bude venku hezky

Mirovo nove luxus pohodlne kresilko...

Snidaně ve Sandeforjdu
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama